501 najwspanialszych miast

501 Must Visit Cities
albumy, poradniki,
albumy
una_fresa_verde

Miasta ciekawe, klimatyczne i niepowtarzalne – tylko takie zostały przedstawione w niezwykłym albumie „501 najwspanialszych miast”. Album ten zabiera czytelnika w fascynującą podróż po najciekawszych miastach świata! Opisane zostały w nim zarówno największe światowe metropolie, jak również miejsca, które przez swój wygląd i liczbę mieszkańców łatwiej można nazwać osadami niż miastami. Z...

Z książki tej można dowiedzieć się dlaczego Vancouver uważane jest za najbardziej przyjazne miejsce do życia na ziemi, a Algier za najbardziej niebezpieczne. Czytelnik znajdzie w tej publikacji również bardzo praktyczne wskazówki: czego przegapić nie powinien będąc w danej miejscowości, jakie są zwyczaje, kultura, historia, a także prawo zwyczajowe, którego powinien przestrzegać będąc w danym kraju bądź mieście.

Wielkim atutem książki są liczne fotografie, które przedstawiające różnorodność i bogactwo kulturowe państw na wszystkich kontynentach globu.

źródło opisu: http://www.buchmann.com.pl/go/_info/?user_id=88864&lang=pl

źródło okładki: http://www.buchmann.com.pl/go/_info/?user_id=88864&lang=pl