Nauka o przedsiębiorstwie. Wybrane zagadnienia

Wydawnictwo: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
biznes, finanse

Kontrowersje wokół przedmiotu, zakresu, metod badawczych ”Nauki o przedsiębiorstwie” nie przeszkadzaja w jej rozwoju. Nauce tej coraz to nowe wyzwania stawia bowiem praktyka gospodarcza. Radykalne zmiany w otoczeniu biznesowym przedsiębiorstw, których wyrazem jest globalna konkurencja, dyfuzja innowacji, nowe systemy wartosci lepiej wyedukowanych społeczeństw, wszechobecne technologie informatyczne, wywieraja wpływ na cechy współczesnego przedsiębiorstwa, nowe rozumienie jego granic, celów, czyn

Marcin Pluta | 2016-04-24
Na półkach: 2016, Przeczytane