Rzeźbienie w glinie

Wydawnictwo: RM
poradniki

Droga od pozbawionej kształtu gliny do gotowej figury kota, aktu, czy wizerunku ludzkiej dłoni nie musi być ciężką, żmudną pracą. Książka przedstawia krok po kroku metody rzeźbienia w glinie. Opisano w niej sposoby przygotowywania gliny, podstawowe narzędzia i techniki rzeźbiarskie. Ilustracje, wskazówki i podpowiedzi utytułowanego rzeźbiarza z dużym doświadczeniem dydaktycznym wprowadzają w magiczny świat rzeźby.

Agnieszka Krawczyk | 2013-04-29
Na półkach: Przeczytane, sztuka