Prowadzenie rozmów na podstawie Pism

Wydawnictwo: Strażnica - Towarzystwo Biblijne i Traktatowe
4 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
religia

Prowadzenie rozmów na podstawie Pism składa się z 446 stron. Cytaty wersetów biblijnych pochodzą z 30 różnych przekładów biblijnych. Na początku zawiera temat: Wstępy przydatne w służbie polowej, z których głosiciele korzystają w głoszeniu. Zawiera on wiele wskazówek, jak pokierować rozmową, w zależności od sytuacji i rozmówcy. Następny rozdział to Jak reagować na wypowiedzi mające na celu przerwanie rozmowy. Dalszych 77 tematów do dyskusji, ułożono alfabetycznie (od hasła Adam do hasła Żydzi). Każde z nich zawiera krótką definicję omawianego zagadnienia i odpowiedzi (wraz z wersetami biblijnymi) na najczęściej zadawane na jego temat pytania. Na końcu publikacji zamieszczono skorowidz z kwestiami omówionymi w artykułach tej książki.

źródło opisu: http://pl.swiadkowiejehowy.wikia.com/wiki/Prowadze...(?)

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Kasiasss | 2013-04-27

Książka może być interesująca nawet dla ludzi, którzy nie są Świadkami Jehowy. Możemy się pośmiać, możemy zastanowić czemu tak się zachowują lub po prostu wiedzieć jak się bronić przed niekończącym się "nawracaniem" i zapraszaniem do ich wspólnoty.
Dla Świadków jest to podstawowy podręcznik rozmawiania z ludźmi ;) Jest tam opisane wszystko co potrzebne czyli jak zacząć rozmowę, jak nie pozwolić na zamknięcie sobie drzwi przed nosem, jak zachęcić do wstąpienia w szeregi wyznawców itd.
Jest długa, więc niekoniecznie wszystkim będzie chciało się ją czytać do końca, ale nawet fragmenty mogą naświetlić pewne sprawy ;D

Antoni Leśniak | 2013-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2013