ABC warzywnictwa

Wydawnictwo: Delta W-Z
flora i fauna

Książka prowadzi krok po kroku, etap po etapie, do stworzenia własnego ogrodu warzywnego. W tym bogato ilustrowanym poradniku znajdują sie szczegółowe opisy popularnych i mniej znanych warzyw. Każdej z roślin poświęcony jest rozdział, który omawia wszystkie czynności od siewu po zbiór. Nawożenie, pikowanie, sadzenie, podlewanie, ochrona przed chorobami i szkodnikami wszystkie zabiegi wyjaśnione są w przejrzysty, dostępny dla każdego sposób.

czarny-motyl | 2013-12-29
Przeczytana: 01 maja 2012