Straciłam moją córkę . Do Lourdes, aby wrócić do życia

Tłumaczenie: Jarosław ks. Piotrów
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Historie prawdziwe". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
Orfana di mia figilia. A Lourdes per tornare a vivere
83-7224-757-9
literatura faktu
margaretka77

Po ryzykownej ciąży i narodzeniu pięknej dziewczynki... przychodzi śmierć w kołysce! Dla matki rozpoczyna się długi okres dochodzenia do siebie, a pomiędzy dwoma ekstremalnymi punktami tego doświadczenia następuje pielgrzymka do Lourdes – miejsca współdzielenia się bólem i duchowego przebudzenia. Staje się to momentem zwrotnym na drodze jej życia, naznaczonej niezwykłymi spotkaniami.Autorka w trakcie fizycznej i zarazem wewnętrznej podróży doświadczyła, że niektóre miejsca (takie jak Lourdes) pomagają w odkryciu własnych rezerw duchowych, podczas gdy inne, bliżej położone i łatwiej osiągalne, służą pogłębianiu i spożytkowywaniu wartości odkrywanych każdego dnia.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie