Ronald Reagan. Nowa odsłona w 100-lecie urodzin

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Studia i analizy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ośrodek Myśli Politycznej
978-83-62628-16-2
Spooky

Ronald Reagan. Nowa odsłona w 100-lecie urodzin - tom ukazujący ideowe korzenie i praktyczne osiągnięcia jednego z najwybitniejszych prezydentów w dziejach Stanów Zjednoczonych. To także książka o tym, co stało się z amerykańskim konserwatyzmem po prezydenturze Ronalda Reagana. Jej autorzy podejmują próbę odpowiedzi na pytanie, czy jego dziedzictwo polityczne i intelektualne wciąż jest aktualne; pytanie, które dotyka kluczowych obecnie dylematów polityki i ekonomii, a ma swą wielką wagę w odniesieniu nie tylko do sytuacji Stanów Zjednoczonych, ale całego współczesnego świata.

źródło opisu: Ośrodek Myśli Politycznej, 2011

Patruell | 2014-06-22