Związki miłości na ścieżce samorealizacji

Cykl: Joga sukcesu (tom 18)
Wydawnictwo: Sadhana
Marija

Kolejna książka z serii Joga Sukcesu może zaszokować wielu czytelników. Autorzy próbują znaleźć rzeczywisty, duchowy sens związku dwojga ludzi, który okazuje się daleki od modelu do którego przyzwyczaiły nas tradycja i życie rodzinne. Zachęcam cię, abyś swoje relacje z innymi ludźmi, a także z innymi stworzeniami opierał na miłości. Nic innego nie do ci zaspokojenia i spełnienia. Nic innego...

Zachęcam cię, abyś swoje relacje z innymi ludźmi, a także z innymi stworzeniami opierał na miłości. Nic innego nie do ci zaspokojenia i spełnienia. Nic innego nie da również poczucia bezpieczeństwa, spokoju i sensu życia.

Czym jednak jest prawdziwa miłość? Przekonaj się, jaką opinię wypowiadają autorzy książki.

źródło opisu: Wydawnictwo Sadhana, 1995

źródło okładki: zdjęcie autorskie