Brazylijskie Jiu-Jitsu

Wydawnictwo: Budo-Sport
jiu-jitsu, sztuki walki
sport

Rigan Machado, uczeń samego Carlosa Gracie, założyciela tego stylu, wprowadza nas w arkana brazylijskiego Jiu Jitsu .W swej książce zawarł ogromną różnorodność technik łącznie z dźwigniami na ramię, duszeniami i dźwigniami na nogi. Ta pozycja, będąca prawdziwą skarbnicą wiedzy, jest wspaniałym źródłem inspiracji zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych.

Jacollo | 2013-12-26

Przyzwoita pozycja na temat wspaniałej sztuki walki jaką jest BJJ. Ciekawe techniki, pomocne wskazówki z tym że nastawione przede wszystkim na walkę w GI. Bardzo mało tekstu, ograniczony do minimum, aby tylko wyjaśnić technikę. Wiele zdjęć. Ogólnie warto mieć.

Gladius | 2016-02-18
Przeczytana: 2006 rok