Poland-Germany 1945-2007. From Confrontation to Cooperation and Partnership in Europe

Wydawnictwo: Polski Instytut Spraw Międzynarodowych
Polska–Niemcy 1945–2007. Od konfrontacji do współpracy i partnerstwa w Europie
978-83-89607-32-4
angielski
magdad

W ostatniej z cyklu publikacji Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych na temat stosunków polsko-niemieckich autorzy zajęli się analizą aktualnego stanu tych stosunków pod kątem z jednej strony trudnej przeszłości, z drugiej – sukcesów w procesie porozumienia i pojednania, które zostało oparte na trwałych podstawach prawnomiędzynarodowych.

źródło opisu: www.pism.pl

źródło okładki: www.facebook.com/Wydawnictwo.PISM