Poland-Germany 1945-2007. From Confrontation to Cooperation and Partnership in Europe

Witold M. Góralski Wydawnictwo: Polski Instytut Spraw Międzynarodowych popularnonaukowa
Polska–Niemcy 1945–2007. Od konfrontacji do współpracy i partnerstwa w Europie
Data 1. wydania:
angielski
978-83-89607-32-4
Polski Instytut Spraw Międzynarodowych
polish germany polska niemcy Polish-German Relations War Reparations reparacje wojenne odszkodowania wojenne Adam Daniel Rotfeld
Polska–Niemcy 1945–2007. Od konfrontacji do współpracy i partnerstwa w Europie
popularnonaukowa