MIŁOŚĆ EROTYCZNA Poradnik dla Mężczyzn

Sexual Happiness for Men
poradnik, dla mężczyzn,
zdrowie, medycyna
Aluś

Autorzy mają wyjątkowe kwalifikacje do kompetentnego poradnictwa w tej delikatnej sferze życia prywatnego: Maurice Yafee, specjalista psycholog kliniczny londyńskiego Guy's Hospital, zajmuje się terapią seksualną i analizą zachowań seksualnych. Elizabeth Fenwick jest współautorką poradnika Zdrowia Rodziny i Poradnika Zdrowia Dziecka, które ukazały się nakładem wydawnictwa Macmillan, oraz m.in. Nowej Encyklopedii Zdrowia. Współpracuje stale z pismami poświęconymi problematyce medycyny i zdrowia.

źródło opisu: Polska Oficyna Wydawnicza, 1991

źródło okładki: http://www.conrada11.pl/

Roman Dłużniewski | 2016-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2016

Panowie, to książka dla nas!! Zapewniam, że wbrew pogłoskom nie wiemy wszystkiego. A autorzy książki wiele rzeczy wyjaśniają, tłumaczą. Znajomość tej książki wyjdzie na dobre nam i naszym kobietom!!

Adam | 2013-12-05
Przeczytana: 1992 rok