Matka i dziecko. Praktyczny przewodnik dla rodziców

poradniki

Pierwsza książka, która pokazuje krok po kroku, jak zajmować się dzieckiem. Sprawdzona i uzupełniona pozycja zawierająca aktualne porady związane z ciążą oraz karmieniem, rozwojem i zdrowiem dziecka. Przedstawia praktyczne rozwiązania codziennych problemów i wprowadza Cię w świat małego dziecka.

klaudiabla2 | 2016-07-11
Przeczytana: 22 czerwca 2016

Jeśli chodzi o popularne ostatnio poradniki mówiące nam jak żyć i być szczęśliwym człowiekiem to kompletnie nie moja bajka. Po przeczytaniu cała ta otoczka mądrości wyparowuje z mojej głowy i nie potrafię wcielić tych patentów w życie. Inaczej sprawa ma się z fachową literaturą. W tym przypadku o ile więcej wiem tym pewniej się czuję. Jestem pewna, że w trudnych sytuacjach wiele rzeczy mi się przypomni i w połączeniu z intuicją dam sobie radę. Tym bardziej, że tematów związanych z ciążowymi dolegliwościami i dzieckiem raczej nie warto szukać w internecie. Czasami można się jeszcze mocniej zestresować.

,,Matka i dziecko" to vademecum zawierające informacje na temat zajścia w ciążę, kolejnych etapów ciąży, porodu, pierwszych godzin z nowo narodzonym dzieckiem, opieki nad nim i chorób na jakie może zapaść. Wszystko co jest nam potrzebne. Od prawidłowo skompletowanej wyprawki dla malucha i mamy do szpitala aż po ćwiczenia w ciąży i w okresie połogu. Prawidłowe noszenie dziecka,...

Iwona_Matuszyk | 2016-09-07
Jolene | 2013-09-15