Rodzina Martin. Szkoła świętości, z której wyszła św. Teresa od Dzieciątka Jezus

Wydawnictwo: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
L'Historie d'une famille
Teresa Zając

Jest ot fascynująca i wzruszająca prawdziwa historia niezwykłej rodziny, w której jako dziewiąte i ostatnie już dziecko urodziła się i wychowała Tereska nazwana Świętą Teresą od Dzieciątka Jezus. Historia niebywałego heroizmu rodziców, ogromnego oddania i poświęcenia, a nade wszystko historia wspaniałej miłości małżeńskiej, matczynej, ojcowskiej.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Teresa Zając | 2013-02-19