Przepowiednie dla Polski

Wydawnictwo: Videograf
Marta W

Pierwsza książka z serii " Zagadki Przyszłości" jest obszernym wyborem proroctw, wizji i przepowiedni, zarówno tych znanych, jak i mniej znanych, starych i nowych, które dotyczą przyszłości Polski. Ich autorami są postacie świętych, osoby duchowne i świeckie: poeci, wieszczowie narodowi oraz współcześni parapsycholodzy. Znajdziemy w niej m.in. przepowiednie przeora Eustachiusza, wizje Adama Mickiewicza, Zygmunta Krasińskiego, Wincentego Pola, swiętej siostry Faustyny Kowalskiej, księdza Klimuszki, a także Leszka Weresa, Kazimierza Bzowskiego i Miłosława Wilka.

źródło opisu: Wydawnictwo Videograf

źródło okładki: videograf.pl