Strefa komiksu 21: Zagłoba

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Strefa komiksu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Roberta Zaręby
978-83-86383-46-7
Komiks
komiksy
vivaadeal

Komiks, narysowany charakterystyczną dla twórcy humorystyczną kreską, jest pełen wartkiej, okraszonej przaśnym dowcipem akcji, gdzie sceny walk, pościgów i ucieczek, przeplatają się z karczemnymi hulankami i codziennym życiem naszych przodków. Similak nie byłby sobą, gdyby nie poszerzył pole działania swojego bohatera, przenosząc go w pełnych alegorii snach w przyszłość (w czasy współczesne) oraz wiecznie atrakcyjne zaświaty.

źródło opisu: http://robertzareba.blogspot.com/

źródło okładki: http://robertzareba.blogspot.com/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!