Techniki szycia odzieży

Wydawnictwo: SOP Oświatowiec
978-83-7443-060-9
Inne
Pami

Publikacja stanowi kompendium wiedzy na temat szycia. Prezentuje przegląd technik wykonywania elementów odzieży i ich montaż, rysunki modelowe, techniczne i przekroje szwów oraz propozycje modelowe na dolną i górną część ciała. Opisane techniki szycia można stosować w szyciu miarowym i dla potrzeb własnych. Są one estetyczne i stosunkowo łatwe w sposobie wykonania. Wiadomości zawarte w publikacji mogą być wykorzystane w szkole na zajęciach praktycznych jak i w pracowni konfekcjonowania.

źródło opisu: http://www.podreczniki-gandalf.pl/b/techniki-szycia-odziezy/

źródło okładki: http://www.podreczniki-gandalf.pl/b/techniki-szycia-odziezy/