Na tropach kreta

Wydawnictwo: Novae Res
Pami

„Na tropach kreta” to niebanalny autoportret debiutującego literacko Piotra Kubicy, autora szeregu publikacji naukowych i promotora prac magisterskich z zakresu rolnictwa i socjologii wsi, jednego z prekursorów agroturystyki w Polsce. Autor w sposób nietypowy przedstawia swój barwny życiorys, szereg przygód, przeżyć, spotkania z ciekawymi ludźmi i relacje z kobietami. Odbywamy z nim podróże,...

Autor w sposób nietypowy przedstawia swój barwny życiorys, szereg przygód, przeżyć, spotkania z ciekawymi ludźmi i relacje z kobietami. Odbywamy z nim podróże, zachwycamy się przyrodą, zbieramy grzyby, pływamy po Wigrach i innych jeziorach mazurskich. Książka napisana jest z dużą dawką humoru. Świetna lektura w podróży, szpitalu czy na dyżurze.

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2012

źródło okładki: www.zaczytani.pl