tulipany3

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze fantazji. „Marek zatrzymał swoją koparkę, żeby zamienić kulka słów z Jarkiem. Jarek jest szefem na budowie, gdzie kopać dół Markowi powie”. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie właStaroszczyk Magdalenasnej fotografii – teraz i On może jeździć koparką Marka!

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/

Maria Tarczyńska | 2015-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2015

Moje 10 miesięczne dziecko jest teraz chore i musi mieć inhalacje. Nie jest łatwo utrzymać na miejscu małego brzdąca ale wierszowane historyjki z serii Mały Chłopiec mi w tym pomagają. Wierszyk jest fajny - sensowny i dość rytmiczny. Ilustracje są ładne i córeczce się podobają. Format odpowiedni dla dzieci chyba trochę starszych niż moje - muszę jej pomagać ją trzymać i przewracać strony. Okładka gruba, miękka i zaokrąglona na rogach. Strony twarde, śliskie też zaokrąglone. Bezpieczne i możliwe do przetarcia po obślinieniu :P

pasjonatka | 2016-08-02

"Koparka Marka" niemalże codziennie obowiązkowo czytana mojemu trzylatkowi już od co najmniej pół roku. Uwielbia całą serię "Mały chłopiec" jednak z owej serii ma swoje ulubione pozycje i właśnie ta do nich należy. Tekstu niewiele ale za to konkretny i wystarczający, oprócz tego ilustracje kolorowe, przemyślane. Polecam zwłaszcza małym miłośnikom kopar:)

busiulek | 2016-12-02
dukate | 2016-07-28