Queen. The Miracle

Tłumaczenie: Anna Araszkiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Gazety Wyborczej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
muzyka
krkkrzysiek

The Miracle, trzynasty album w karierze zespołu, został nagrany między styczniem 1988, a styczniem 1989 w Londynie. Jak zwykle w przypadku Queen powstało dzieło bardzo zróżnicowane, zarówno pod względem literackim, jak i muzycznym. Można powiedzieć, że tak jak kilka poprzednich, zaprowadziło grupę w nieoczekiwane rejony. Po raz pierwszy wszytskie piosenki zostały przypisane całej czwórce, bez względu na to, kto faktycznie był twórcą.

Lista utworów:
Party