Dlaczego najlepsze wskazówki zawsze znajduje się na śmietniku?

Tłumaczenie: Iwona Datczuk
Cykl: Zagadki Stevie Diamond (tom 1)
Wydawnictwo: Zielona Sowa
How come the best clues are always in the garbage
kuba0901

Popularna w Kanadzie i USA seria o przygodach Stevie Diamond, dziewczynki, której idolami są Superman i Sherlock Holmes. Trzymająca w napięciu akcja i dużo humoru to coś dla miłośników zagadek kryminalnych. Pieniądze należące do Garbage Busters, organizacji zajmującej się ochroną środowiska, zostały skradzione z domu jedenastoletniej Stefanii. Stef, której mama pracuje w Garbage Busters,...

Pieniądze należące do Garbage Busters, organizacji zajmującej się ochroną środowiska, zostały skradzione z domu jedenastoletniej Stefanii. Stef, której mama pracuje w Garbage Busters, postanawia zostać detektywem i rozwiązać zagadkę. Kto mógł wejść niezauważony i zabrać pieniądze z kuchennego stołu? I komu zależy na tym, aby doprowadzić do upadku Garbage Busters? Może złodziejem jest jeden z sąsiadów? Ale który? Osiłek Arnie, stara Greta, Herbert, a może nieznajomy mężczyzna z wąsami?

źródło opisu: Zielona Sowa, 2005

źródło okładki: google

Justyna Jendretzka | 2014-07-07

Zabawna i wciągająca książka. Idealna dla młodzieży,która może zarazi się bakcylem od młodej, głównej bohaterki. :)

Aneta | 2013-09-12

Moja ulubiona książka z czasów dzieciństwa :)

Babygirl | 2016-10-27
zjedzmakaron | 2016-08-11