Ziemia Święta kulturowy przewodnik śladami Jezusa

Wydawnictwo: WAM
978-83-7505-128-5
BaskaB

Podróżowanie po Ziemi Świętej to przeżycie niezapomniane, zwłaszcza jeśli pod ręką masz ten wyjątkowy przewodnik, który prowadzi Cię do miejsc, gdzie żył Jezus.Książka ta jest czymś więcej aniżeli standardowym przewodnikiem; pragnie nie tylko pokazać, ale przede wszystkim chce zatrzymać świadomego celów swej podróży Pielgrzyma w tych miejscach, gdzie Jezus przyszedł na świat, gdzie żył, gdzie spotykał się ze współczesnymi sobie ludźmi, gdzie wchodził z nimi w relację, gdzie w końcu doszedł kresu swego ziemskiego życia. Książka usiłuje połączyć tamten czas z czasem naszym, ażeby każdy na swój własny sposób mógł najpełniej go przeżyć podczas swej podróży do Ziemi Świętej. Dzięki lekturze Kulturowego przewodnika śladami Jezusa pobyt w Ziemi Świętej stanie się wspaniałą przygodą.

źródło opisu: Matras

Fred | 2016-03-11