Japanese Visual Culture: Explorations in the World of Manga and Anime

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Rondelek | 2017-04-27
Na półkach: Przeczytane, Japonia, Mam, Animacja
Przeczytana: 27 kwietnia 2017

Bardzo ciekawa pozycja, będąca zbiorem kilkunastu artykułów i esejów, dotykających z różnych stron tematu japońskiej animacji i komiksu. Większość prac napisana przystępnym językiem, jest więc łatwa i przyjemna w odbiorze, wciągająca, jednocześnie dostarczając wielu cennych informacji i pozostając na bardzo przyzwoitym poziomie merytorycznym. Polecam pasjonatom i tym, którzy chcą tę tematykę poznać nieco głębiej, nie pozostając jedynie na poziomie biernego odbiorcy: widza/czytelnika.