Zgłosuj na książki roku 2017

The Seeker

Cykl: Intruz (tom 2)
angielski
Lynn

When an unseen enemy threatens mankind by taking over their bodies and erasing their memories, Melanie Stryder will risk everything to protect the people she cares most about — Jared, Ian, her brother Jamie and her Uncle Jeb, proving that love can conquer all in a dangerous new world.

frezja224 | 2013-01-14

Moim zdaniem Intruz się skończył, ale i tak jestem ciekawa, co jeszcze czeka bohaterów. Oby to tylko nie był kolejny ,,skok na kasę"

Pierce | 2013-02-13

Bardzo pragnę ją przeczytać!!

| 2013-10-07

Druga część ??!!! Nie sądziłam,że coś jeszcze może dopisać..Mam tylko nadzieję,że będzie równie dobra co pierwsza,bo nie zawsze kontynuacja jest dobrym rozwiązaniem... Przekonamy się jak już się ukaże ..Hmm

Ann | 2013-04-23

Interesuje mnie to, ze czytajac na wszystkich angielskich i amerykanskich stronach jest napisane, ze to jest 3 czesc Intruza a The Seeker jest podana jako 2 czesc...

kama112 | 2013-04-01

Myślałam, że skończy się na pierwszej części, ale cieszę się i z chęcią przeczytam

Smok1125 | 2017-10-15
Na półkach: Przeczytane, Kosmici