Cierń w koronie cz. 1 - Objawienia i omamy

Wydawnictwo: Kultura Gniewu
komiks
komiksy

„Cierń w koronie” to zakrojona na osiem części opowieść z pogranicza naszej polskiej rzeczywistości, świata duchów, zjaw i symboli. Jej pierwsza część pt. „Objawienia i omamy” to ogromna, pulsująca bogactwem wątków opowieść, zawierająca oryginalną mieszankę akcji i refleksji, surowego realizmu i sennych wizji, podszytego ironią humoru i liryki, gęsta od odniesień kulturowych, filozoficznych i religijnych, a przede wszystkim precyzyjnie skomponowana i z profesjonalną biegłością opowiedziana w obrazach.

źródło opisu: http://kultura.com.pl/index.php?s=komiksy

źródło okładki: http://kultura.com.pl/index.php?s=komiksy

PolishPopkulturę | 2017-10-24
Przeczytana: 24 października 2017

Zaskakująco dobry thriller metafizyczny od twórcy "Będziesz smażyć się w piekle". Bardzo wprawna narracja, ciekawa intryga. Szkoda, że tytuł tak mało popularny, i że porzucony pod dwóch (z ośmiu planowanych) albumach. Niemniej - warto rzucić okiem.

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture