Najważniejsze pytania

978-83-7404-833-0
wiara religia bóg
religia
fervently

Czy pytania o istnienie Boga i życie po śmierci to pytania bez odpowiedzi? Niekoniecznie! Sprawdź, co wynika ze świętych tekstów rel igii świata i dzieł filozofów! Książka zbiera rozmaite poglądy na temat cierpienia, prawdziwej wolności i sensu życia. Rozważania są oparte przede wszystkim na Piśmie Świętym, ale zawierają również nawiązania do wierzeń pogańskich, buddyjskich i hinduistycznych. P ojawiają się tu odwołania do filozofów starożytnych, średniowiecznych i współczesnych, a także relacje mistyków i naukowców. Publika cja w fascynujący sposób naświetla różnice i podobieństwa między światopoglądami rozmaitych religii. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiał eś się, co dokładnie mówi o życiu pozagrobowym Biblia i czy można dowieść istnienia Boga, ta książka na pewno Cię zainteresuje!

źródło opisu: http://www.weltbild.pl/najwazniejszepytania_p1928910.html

źródło okładki: http://www.weltbild.pl/najwazniejszepytania_p1928910.html