Skarbiec baśni o królewnach

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
My Treasury of Princess Stories
978-83-7844-813-6
anowi-chan

„Wstąp do zaczarowanego świata baśni i poznaj przygody wróżek, księżniczek, elfów i czarodziejek. W zbiorze znajdziesz ślicznie zilustrowane klasyczne historie o królewnie Śnieżce czy Kopciuszku, oraz całkiem nowe czarowne bajki. Czytaj je na dobranoc lub wtedy, gdy zechcesz pogrążyć się w świecie dziewczęcych marzeń, magii i wyobraźni.” W książce znaleźć można takie historie: - „Królowa...

W książce znaleźć można takie historie:
- „Królowa wróżek”
- „Królewna i baletnica”
- „Królowa Śniegu”
- „Królewna Śnieżka”
- „Śpiąca królewna”
- „Dwanaście tańczących księżniczek”
- „Zaczarowany sad”
- „Królewicz w niedźwiedza zaklęty”
- „Piękna i bestia”
- „Roszpunka”
- „Królowa Rzeki”
- „Mała syrenka”
- „Kwiat dla królewny”
- „Księżniczka na ziarnku grochu”
- „Kopciuszek”
- „Pieśń królewny”

źródło opisu: okładka książki, wyd. Olesiejuk

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl

wiola | 2014-07-14

Rewelacyjna jeśli chodzi o zebranie tylu bajek o Królewnach moja córeczka była zachwycona!