Gdyby Budda się ożenił Tworzenie trwałych relacji uczuciowych na ścieżce

Tłumaczenie: Magdalena Budzińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tania książka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Czarna Owca
If the buddha married
związki, miłość, relacje
poradniki
Sylwester

Każdy z nas słyszał zapewne, że małżeństwo może być wspaniałym doświadczeniem duchowym – czytając tę ksiażkę, zaczynamy naprawdę w to wierzyć. Charlotte Kasl, autorka serii bestsellerów, psychoterapeutka i buddystka, przenosi wielowiekową mądrość Buddy na płaszczyznę złożonego świata relacji międzyludzkich. Znana ze swej zdolności do wyjaśniania spraw uczuciowych w sposób mądry, ale i dowcipny, zachęca nas i uczy, jak stworzyć satysfakcjonujący i pełen wspaniałej energii związek.

źródło opisu: Wydawnictwo Czarna Owca

źródło okładki: Wydawnictwo Czarna Owca

Livrin | 2016-03-17
Przeczytana: 01 marca 2016

Żałuję, że nie posiadam kopii, ponieważ jest to pozycja z rodzaju takich, do których warto regularnie wracać. Niezależnie od tego jak banalnie to brzmi, ta książka naprawdę zmienia punkt widzenia. Zmusza czytelnika do zastanowienia się nad własnymi reakcjami na konkretne sytuacje/problemy w związku. Podaje również wskazówki jak bardziej zaangażować się w relację i pozbyć się negatywnego myślenia.

lambada | 2015-09-28
Przeczytana: 2015 rok