Dziennik zdrowia 2009

Wydawnictwo: Videograf II
zdrowie, medycyna

Publikacja przeznaczona dla zwolenników alternatywnych metod leczenia, która jest połączeniem klasycznego poradnika oraz dziennika, po który się sięga codziennie. Zawiera 1000 porad przydatnych przy najczęstszych schorzeniach i dolegliwościach, które można stosować równolegle z leczeniem farmakologicznym, a w lżejszych stanach ? całkowicie je zastąpić. Autor praktykujący terapeuta proponuje proste domowe sposoby oraz terapie naturalne, jak ziołolecznictwo, hydroterapia czy refleksologia, któ