Gender – projekt nowego człowieka?

Bogna BiałeckaJacek Kowalski Wydawnictwo: Dębogóra nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Dębogóra
Gender Pseudonauka skrajnie prawicowa Skrajnie prawicowa propaganda Fundamentalizm religijny
Dębogóra
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2020-10-10

Okładka książki Noga z gazu. 104 porady jak zachować czystość Bogna Białecka, ks. Adam Pawłowski
Ocena 6,7
Noga z gazu. 1... Bogna Białecka, ks....
Okładka książki Miłość i autorytet Bogna Białecka, Beata Nadolna
Ocena 7,3
Miłość i autor... Bogna Białecka, Bea...