Noga z gazu. 104 porady jak zachować czystość

czystość przedmałżeńska praca nad sobą prawda
Łódzkie Zakłady GRaficzne
religia
czystość przedmałżeńska praca nad sobą prawda

Okładka książki Gender – projekt nowego człowieka? Bogna Białecka, Jacek Kowalski, Witold Miedziak
Ocena 5,7
Gender – proje... Bogna Białecka, Jac...
Okładka książki Miłość i autorytet Bogna Białecka, Beata Nadolna
Ocena 7,3
Miłość i autor... Bogna Białecka, Bea...

Ta mała książeczka to wiele porad, wskazówek, refleksji, jak walczyć o czystość. Autor, ksiądz, dzieli się również własnym doświadczeniem. Polecam szczególnie młodzieży, bo to do niej jest kierowana książka, choć są również punkty dla małżeństw. Poradnik przeczytany, teraz pora zastosować rady w praktyce.

Dla młodzieży całkiem fajna propozycja. Przystępny język pomaga zrozumieć jednak dla osób które troszkę "siedza" w temacie mogą czuć niedosyt.

Bardzo polecam! Czyta się szybciutko, ale celne i trafne teksty zapadają w pamięci.

• 2018
  • 2021