W poczekalni nieba

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
83-207-1590-3
filozofia i etyka

Gdybyś mógł przedłużyć swoje życie do stu pięćdziesięciu lat - co byś wtedy zrobił? Co było w twoim życiu najważniejsze? Co wobec tego uważasz za swój dorobek? Sens życia? Jak chciałbyś umierać? Czy wcale nie chcesz o tym myśleć? Dlaczego?||To tylko niektóre pytania, jakie autorka, znana aktorka oraz popularyzatorka mądrości wschodu i niekonwencjonalnych metod leczenia, zadała swoim rozmówcom, wśród których znaleźli się: prof. Julian Aleksandrowicz, Iga Cembrzyńska, Jerzy Duda-Gracz, Adam Hanuszkiewicz, Kalina Jędrusik, Jerzy Kawalerowicz, Ludwig Jerzy Kern, Daniel Olbrychski, Mieczysław Rakowski, Andrzej Wajda, Krzysztof Zanussi.||

źródło opisu: Iskry 1999

źródło okładki: Iskry 1999

ravenstag | 2014-04-03
Przeczytana: 31 marca 2014

Odpowiedzi na postawione pytania bardzo interesujące. Sposób zadawania pytań i osobiste dodatki autorki - jak dla mnie zbyt tkliwe. Cliché.

mariola | 2017-01-08
rabidus-gadabout | 2012-11-17