Dengeki Daisy tom 8

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Cykl: Dengeki Daisy (tom 8)
Wydawnictwo: Waneko
Dengeki Daisy
manga, shoujo, uczniowie, szkoła, romans
komiksy
kasia05101993

Teru padła ofiarą spisku, na domiar złego Kurosaki wysłał jej wiadomość z dramatycznym wyznaniem,że to on ponosi winę za śmierć Soichiro. Osamotniona dziewczyna decyduje się wysłuchać opowieści o grzechu ukochanego i jego spotkanie z jej bratem. Oto najnowszy tom, który z pewnością wyciśnie wam z oczu łzy.

źródło opisu: Waneko, 2013

źródło okładki: http://waneko.pl

Aithusa22 | 2015-09-15
Przeczytana: 09 września 2015

"Każdy człowiek pragnie wybaczenia."

Ten tom jest dość nietypowy, ponieważ zawiera historię Kurosakiego i czynniki, które doprowadziły do tego, żeby stał się Daisym. Ogólnie nie lubię czytać aż tylu wspomnień i wracać w zawiłą przeszłość bohaterów, jeżeli trwa to aż tak długo. Tutaj absolutnie mi nie przeszkadzało, co więcej, uważam, że warto było przeczytać historię Tasuku i dowiedzieć się, co go ukształtowało. Dowiadujemy się, że był zwykłym i nieśmiałym chłopcem, a pod wpływem pewnych wstrząsających wypadków musiał nauczyć się żyć inaczej. Nie raz ściskało mi się serce na myśl o tym, przez co przeszedł nasz główny bohater. Bardzo polecam :)

Anna Gręda | 2014-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2014

Ten tomik bardzo wiele wyjaśnia. Historia Kurosakiego rzuca nowe światło na całą fabułę. Wzruszający, smutny, ale jednocześnie bardzo krzepiący ♥

jessyxx | 2014-09-06

i zaczęło się poważniej i humor też trochę opadł ale i tak kocham tę serię ..
a dodam że jak zaczęłam kupować ten tytuł to własnie ósmy tom wyszedł do sprzedaży więc szybko nadrobiłam zaległości a później koczowałam na nowy tom jak na zbawienie ..

Kyou | 2013-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2013

Uwielbiam Kurosakiego. Ta część dała mi najwięcej do myślenia.

książek: 1936
Justyna | 2013-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2013

Bardzo ważny tomik, wyjaśniający całą przeszłość Kurosakiego. Gorąco kibicuję głównej parze~!

nata27 | 2013-09-06
Przeczytana: 10 maja 2012

cudowna manga, zatopiłam się w niej jak w chmurce. Niech Kurosaki wyłysieje! :)

Klaudia | 2014-08-27
Przeczytana: 2013 rok