Własnosć mediów a public relations na rynku prasowym

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
biznes, finanse

Głównym celem monografii jest zbadanie relacji między własnoscia mediów a public relations. Dotyczy to głównie tresci przekazu na rynku medialnym, a scislej prasowym. Pojęcie public relations jest przedstawiane jako kształtowanie tresci medialnych oraz kształtowanie lub wspieranie wizerunku kraju i jego interesów przez medialne wpływanie na opinię publiczna. Praca ma charakter interdyscyplinarny, lokujac się na pograniczu nauk ekonomicznych studiów nad public relations i medioznawstwa, obejmuj