Nowy sposób myślenia o ładzie ekonomicznym

Wydawnictwo: Difin
978-83-7641-631-1
ekonomia, ład ekonomiczny
biznes, finanse
Aaron

Książka poświęcona została rozważaniom dotyczącego nowego ładu ekonomicznego. Zwrócono uwagę na wiele niedoskonałości obecnej sytuacji. Przedstawiono poglądy głównych twórców teorii ekonomii i implikacje z tego wynikające dla praktyki gospodarczej. Omówiono różne modele gospodarek i procesy gospodarcze. Ukazano przekształcenia w międzynarodowym otoczeniu, oraz podkreślono konieczność wypracowania nowego ładu ekonomicznego.

źródło opisu: http://www.ksiegarnia.difin.pl/index.php?id=1665

źródło okładki: http://www.ksiegarnia.difin.pl/index.php?id=1665