Otaku numer 2 (jesień 2006)

Wydawnictwo: Studio JG
czasopisma
luniaczek

Tym razem postanowiliśmy dokładnie zbadać jak wampiry zadomowiły się w Japonii. Na ociekających mrokiem stronach przedstawimy raport traktujący o tym zagadnieniu. Fani yuri nie zawiodą się, gdyż będą mogli poczytać o perypetiach różowowłosej Uteny a także dowiedzieć się kiedy wreszcie manga ta ukaże się w Polsce. Fanów j-rpg napewno miło zaskoczy dogłebna analiza fenomenu Final Fantasy a fanatycy liczenia cyferek nie zawiodą się czytając o manii sudoku.

Dużą partie numeru poświęciliśmy japońskiej muzyce. Odkryjemy przed wami najgłębiej skrywane sekrety dziewczyn z zespołu In'You oraz przyjrzymy się bliżej mocniejszym brzmieniom w wykonaniu Buck-Ticka, Blood oraz Gram Marii.

W strefie oldschoolu postaramy się na nowo odkryć "Tajemnicze złote miasta" poczym namówimy Was do głebszego zachłyśnięcia się szaleństwem w dziale Yen Corner, gdzie nasza powszechnie lubiana brodata maskotka stworzyła prawdziwy polityczno-konsolowy masterpiece z głęboką nutką niebieskiego dekadentyzmu.

źródło opisu: http://studiojg.pl/Magazyn_Otaku,245.htm?nr=2

źródło okładki: http://studiojg.pl/Magazyn_Otaku,245.htm?nr=2

• Zaklinacz ognia
  • Salon sukien ślubnych
  • Milion odsłon Tash
  • Mężczyzna, który gonił swój cień
  • Idealne życie

8 (1 ocen i opinii)
Milion odsłon Tash
Kathryn Ormsbee

7,25 (124 ocen i opinii)
Mężczyzna, który gonił swój cień
David Lagercrantz

6,59 (201 ocen i opinii)