Informatyka w zarządzaniu nieruchomościami

Wydawnictwo: Sorus
poradniki

Książka dla środowisk zarządców nieruchomości, rzeczoznawców majątkowych i pośredników obrotu nieruchomościami. Kompleksowo omawia problematykę wyboru i odpowiedniego przygotowania firmy do wdrożenia oraz stosowania zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Doskonały podręcznik dla studentów i słuchaczy szkoleń zawodowych oraz kursów przygotowujących do egzaminu państwowego na licencję zarządcy nieruchomości.Autorzy książki są twórcami i realizatorami strategii marketingowej, w wyniku której Zintegrowany System Wspomagający Zarządzanie Nieruchomościami Granit stał się jednym z najchętniej kupowanych systemów informatycznych dedykowanych zarządcom nieruchomości w Polsce. Swoją wiedzą z dziedziny informatyki i zarządzania nieruchomościami dzielą się z zarządcami podczas licznych szkoleń i spotkań branżowych, organizowanych cyklicznie w całej Polsce. Omawiając w poszczególnych rozdziałach m.in.: strukturę, rolę oraz zalety systemu zintegrowanego, ekonomiczne i organizacyjne aspekty wdrożenia, zabezpieczenia gwarantujące bezpieczeństwo pracy i przetwarzania danych oraz wiele innych istotnych dla funkcjonowania przedsiębiorstwa kwestii, szczególny nacisk położono na przystępność prezentowanych informacji i ukierunkowanie ich na zarządzanie nieruchomościami. Poradnik ten, oparty na zawodowych doświadczeniach autorów, łączy dwie hermetyczne dziedziny: informatykę i wiedzę o nieruchomościach.

Sławomir | 2012-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2012