Wicek i Wacek

Wydawnictwo: Express Ilustrowany
komiks
komiksy
Galahad

"Ucieszne przygody dwóch wisusów w czasie okupacji, na ich cześć wierszem opisane". Komiks Wicek i Wacek był pierwszym komiksem drukowanym po wojnie w "Expressie Ilustrowanym". Druk tego komiksu rozpoczął się w styczniu 1946. Autorem ilustracji był Wacława Drozdowski. W 1948 r. wydano je w książeczce o nakładzie 250 tysięcy egzemplarzy. W 1989 r ukazał sie jego pokolorowany reprint, wydany przez łódzką KAW.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!