Sunshine

10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Sunshine
978-0515138818
angielski

Lubicie bajkę o Pięknej i Bestii? Sunshine można nazwać jej uwspółcześnioną wersją. To nie jest jednak szablonowy paranormal romance. Wampiry są tu złe, nieatrakcyjne i niepokojąco nieludzkie. Ich obcość jest instynktownie odrzucana przez ludzkie zmysły, powoduje że odskakujesz z odrazą. Sunshine jest opowiedziana w pierwszej osobie, a narracja tutaj jest pełna introspektywnych monologów,...

Sunshine jest opowiedziana w pierwszej osobie, a narracja tutaj jest pełna introspektywnych monologów, które wałęsają się między sekcjami dialogu. Nie powoduje to jednak, ze ksiązka jest nudna - wręcz odwrotnie, fascynuje nas rzeczywistość widziana oczami Sunshine.

Jeśli ktoś lubi niejasności u bohaterów, nie boi sie spróbować innego podejścia do tematu, może zobaczyć w tej książce wspaniały kawałek prozy.

pannaBiedronka | 2012-10-04

Przeczytalam i już wiem że to jedna z moich ulubionych książek