Kubuś i przyjaciele. Kolory

Wydawnictwo: Ameet
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-253-0995-4
kubuś, kolor, las, puchatek,

Zapraszamy na spotkanie z mieszkańcami Stuwiekowego Lasu.

Ta urocza, pięknie ilustrowana książeczka to doskonała okazja, aby spędzić wyjątkowe chwile w towarzystwie Kubusia i jego przyjaciół. Dzięki ciekawym i pomysłowym zadaniom oraz barwnym registrom maluchy poznają podstawowe kolory i nauczą się je rozróżniać.

Udanej zabawy!

źródło opisu: www.ameet.pl

źródło okładki: www.ameet.pl

Na półkach: Ameet

Dziś ciekawa pozycja dla maluszków i przy okazji miłośników Kubusia Puchatka. Dzieciaczki przecież bardzo lubią tego małego głupiutkiego misia, więc pewnie nie jeden mały czytelnik zakwalifikuje się do tej grupki.

Zatem przedstawiam Wam książeczkę dla najmłodszych. Jest to lektura sztywnostronnicowa o kolorach. Więc podczas przeglądania tej niewielkiej książeczki dzieciaczki mogą uczyć się lub utrwalać wiadomości na temat kolorów. Na każdej stronie wśród licznych ciekawych i bardzo kolorowych ilustracji znajdziemy króciutki tekst o danym kolorze oraz polecenie/pytanie na ten temat. Np. przy kolorze czerwonym na stronie po lewej stronie jest zdanie:

Koszulka Kubusia jest czerwona, tak jak jego parasol.

A po prawej przeczytamy:

Które rzeczy przyjaciół są czerwone? Wskaż je.

I w taki właśnie sposób przeglądając książeczkę możemy uczyć się i bawić z naszym maluszkiem. Tekstu tutaj jak widzicie jest niewiele, więc dziecko na pewno nie będzie się nudzić podczas czytania. A...

Anna_R | 2016-03-16
Paula | 2014-11-15