Biblia metalowca

Wydawnictwo: Szaron
religia
szaron

Biblia metalowca to połączenie Nowego testamentu oraz świadectw nawróceń ludzi ze środowisk "Metalowców". Nowy testament opracowany przez Ewangeliczny Instytut Biblijny. Znany jako Nowe Przymierze (wyd. Liga Biblijna) Biblia metalowca to inny rodzaj "Biblii", której mocne przesłanie przemienionego życia zostało zaczerpnięte wprost ze środka fascynujących historii z życia różnych muzyków...

Biblia metalowca to inny rodzaj "Biblii", której mocne przesłanie przemienionego życia zostało zaczerpnięte wprost ze środka fascynujących historii z życia różnych muzyków metalowych i byłych satanistów. Masz możliwość przeczytać tę książkę i pomyśleć o co w ogóle w tej Biblii chodzi.

Czy rzeczywiście chcesz poznać prawdę? Szukasz wyjścia? Tęsknisz za prawdziwym i uczciwym życiem? Zastanawiasz się, czy Bog istnieje?

Jeśli tak, to Biblia Metalowca jest dla Ciebie. Została wydana właśnie z myślą o Tobie! Nie zdziw się, kiedy odkryjesz, że Biblia Metalowca, to najlepsza książka, jaką kiedykolwiek czytałeś.

Projekt organizowany wspólnie z organizacją Bible for Nations.

Jest to nietypowe narzędzie ewangelizacyjne.
ZOSTAŃ MISJONARZEM - możesz również zakupić egzemplarze, które darmowo zostaną przekazane do danego środowiska.

źródło opisu: http://www.szaron.pl/product_info.php?products_id=6125

źródło okładki: http://www.szaron.pl/product_info.php?products_id=6125

Antagonista Esklaważu | 2017-02-04
Na półkach: Przeczytane, Religia

Niewielką to ma skuteczność, ale zawsze coś.

szaron | 2012-09-27
Przeczytana: 2012 rok