Biblia motocyklisty

10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Biblia, motocykliści, motor
religia
szaron

Biblia MOTOCYKLISTY to połączenie Nowego testamentu oraz świadectw nawróceń ludzi ze środowisk "Motocyklowych". Nowy testament opracowany przez Ewangeliczny Instytut Biblijny. Znany jako Nowe Przymierze (wyd. Liga Biblijna) Bez paliwa nawet najdroższy motocykl jest bezsilny! Wszystko, co ma funkcjonować i poruszać się do przodu, potrzebuje paliwa, także nasze życie. W tej książce możesz...

Bez paliwa nawet najdroższy motocykl jest bezsilny! Wszystko, co ma funkcjonować i poruszać się do przodu, potrzebuje paliwa, także nasze życie. W tej książce możesz przeczytać jak motocykliści osobiście przekonali się, że Bóg jest tak samo realny jak paliwo i motocykle. co ludzie swoje życiowe siły czerpią z Biblii.

Poprzez tę książkę możesz znaleźć osobistą "stację benzynową", gdzie na swoją drogę życia zawsze będziesz mógł "zatankować po korek".

JEDŹ OSTROŻNIE, TWOJE ŻYCIE JEST CENNE!

Projekt organizowany wspólnie z organizacją Bible for Nations.

Jest to nietypowe narzędzie ewangelizacyjne.
ZOSTAŃ MISJONARZEM - możesz również zakupić egzemplarze, które darmowo zostaną przekazane do danego środowiska.

źródło opisu: Szaron, 2012.

źródło okładki: www.szaron.pl

szaron | 2012-09-27
Przeczytana: 2012 rok

rewelacyjne połączenie świadectw nawróceń ludzi ze środowiska motocyklowego z dołączonym Nowym testamentem w nowym tłumaczeniu.

koza11 | 2016-12-12
kalla_0 | 2015-10-02