Ajurweda dla kobiet

Ayurvedic healing for women
978-83-930795-2-0
zdrowie, medycyna
CARLA_23

Częścią ajurwedy, starohinduskiego systemu leczniczego, uznawanego za najstarszy na świecie, jest dział poświęcony zdrowiu kobiety. Ajurweda postrzega zdrowie kobiety jako połączenie nie tylko sfery fizycznej, lecz także emocji, umysłu i ducha. Książka Ajurweda dla kobiet sprzeciwia się poglądowi, że poczucie dyskomfortu, ból i huśtawka nastrojów są naturalną częścią kobiecego życia. Dzięki...

Książka Ajurweda dla kobiet sprzeciwia się poglądowi, że poczucie dyskomfortu, ból i huśtawka nastrojów są naturalną częścią kobiecego życia. Dzięki odpowiednim technikom ajurwedyjskim, można przywrócić równowagę w organizmie oraz cieszyć się dobrym samopoczuciem i zdrowiem w każdym okresie życia.

Dzięki tej publikacji nauczysz się, jakie zmiany możesz wprowadzić w trybie życia i sposobie odżywiania, aby poprawić kondycję całego organizmu. Znajdziesz tu sposoby łagodzenia różnych dolegliwości, od osteoporozy po bóle miesiączkowe, oraz historie konkretnych przypadków. Książka zawiera także obszerny rozdział, w którym szczegółowo opisane są receptury ajurwedyjskie wykorzystujące zioła powszechnie występujące w Europie.

Książka przeznaczona jest dla wszystkich kobiet, które troszczą się o stan swojego zdrowia i chcą go aktywnie kształtować.

źródło opisu: A-ti information services Anetta Konstantowska, 2010

źródło okładki: http://a-ajurweda.pl/index.php?page=shop.product_d...»

daniel_tomczyk | 2017-10-13
Przeczytana: 18 lipca 2017

Polecam tę książkę! Zupełnie nowe spojrzenie na ayurvede. W końcu książka poświęcona kobietą z perspektywy ayurvedy.

Efunia | 2017-08-07

Ta niepozorna książeczka jest prawdziwą skarbnicą wiedzy na temat kobiecych chorób i dolegliwości. Mnóstwo cennych informacji i... otuchy. Ta książka daje nadzieję, że warto coś zmienić w sposobie życia, diecie, a nie od razy kłaść się na stół i pozwolić sobie wycinać różne narządy jak leci, co tak lubi nasza zachodnia medycyna. Naprawdę warto przeczytać, warto zastosować!