Jasnowidzenie w hipnozie

Wydawnictwo: Luna Books
83-85502-65-3
Macharet

Prof. dr Milan Ryzl, jeden z czołowych pionierów badań parapsychologicznych, wykładający na Uniwersytecie Johna F. Kennedy'ego w Orinda (Kalifornia), prowadził na całym świecie uniwersyteckie seminaria aktywizujące "szósty zmysł". Niniejsza książka jest rezultatem dwudziestoletnich badań. Dostarcza ona w oparciu o przeprowadzone (według metod naukowego przyrodoznawstwa)i dokładnie kontrolowane eksperymenty, dowodu na to, że pozazmysłowa percepcja - popularnie określana jako telepatia i jasnowidzenie - rzeczywiście istnieje: człowiek posiada zdolność odbioru informacji bez udziału któregokolwiek z pięciu zmysłów, bez ograniczeń w czasie czy przestrzeni.
Prezentowana książka funkcjonuje obecnie jako sztandarowe dzieło tej młodej dziedziny wiedzy, jaką jeszcze jest parapsychologia. Czytelnik znajdzie w niej opisy eksperymentów przeprowadzonych przez prof. M. Ryzla z Pavlem Stepankiem, którego uczynił - jak głosi Guiness Book of World Records - "najlepszym sprawdzonym jasnowidzem świata". W kręgach fachowców prf. M. Ryzl uchodzi za niedościgłego specjalistę od treningu pp.

źródło opisu: wydawnictwo Luna

Macharet | 2012-09-23