Last Rite

Wydawnictwo: Tor teen
Last Rite
angielski
Ola-D

W ostatniej części niezwykle wciągającej serii walka między niebem i piekłem wydaje się nieunikniona. Frannie po raz kolejny staje przed trudnym wyborem. Mimo, że jej dusza została oznaczona, dziewczyna nadal waha się nad swoją przyszłością. Z pomocą cudownego anioła Gabriela i demona-aka-śmiertelnika, Frannie ma szansę na przezwyciężenie piekielnych sił. Ale demony zabiły najlepszą...

Ale demony zabiły najlepszą przyjaciółkę Frannie i przeciągnęły na swoją stronę jej brata.
Kto wie, aby ratować rodzinę i przyjaciół, może Frannie będzie musiała zrezygnować z własnego szczęścia i przejść na złą stronę mocy..

Ich jedynym ratunkiem jest wyjątkowa moc Frannie, ale jej próby, aby doskonalić swoje umiejętności nie wychodzą tak, jak trzeba. Jeżeli ktoś nie pomoże Frannie w nauce, konsekwencje będą okropne.

A Ty się przygotuj.
Nadchodzi apokalipsa.