Rajska wyspa

Wydawnictwo: Harlequin
Serpent in Paradise
978-83-238-5223-0
Anna

Amy Shannon poznaje Jase'a Lassitera w dość obskurnym barze na przepięknej tropikalnej wyspie. Dopiero później stwierdza z żalem, że powinna była rozważniej oceniać swoje nowe znajomości. Na początku Jase otwiera przed nią drzwi do raju - następują dni obfitujące we wrażenia oraz noce pełne prawdziwego żaru. Wkrótce jednak szczęście nabiera gorzkiego smaku. Amy uznaje, że płomienny romans...

Amy uznaje, że płomienny romans przestaje jej wystarczać. Chce czegoś więcej, więc stawia wszystko na jedną kartę... i ucieka z wyspy.

źródło opisu: Okładka książki

Anna | 2012-09-15
Przeczytana: 15 września 2012

Cudowna, ciepła i zachwycająca książka jednej z najlepszych autorek romansów na świecie!
Przygoda, miłość i tropikalna wyspa - wszystko, czego można sobie wymarzyć!
Polecam wszystkim fanom miłosnych perypetii i nie tylko.
Może właśnie dzięki tej książce pokochacie romanse :)