Praktyczne metody osiągania sukcesu. Część 2. Urzeczywistnianie marzeń

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Każdy człowiek rodzi się z instynktem sukcesu. O tym, czy Ty osiągniesz w życiu to, czego zapragniesz, zadecydujesz sam. Książka ta i prezentowane w niej metody mają ułatwić Ci osiąganie pożądanego celu. Urzeczywistnianie marzeń nie jest uzależnione od tego kim jesteś, czym się zajmujesz, ani gdzie mieszkasz. Przykłady ludzi, którzy niezależnie od miejsca, wieku i czasu zdobyli to, czego pragnęli, przekonują, że zrealizowanie marzeń jest możliwe. Trzeba tylko wiedzieć, co to ma być i silnie w to wierzyć. Wszelkie ułomności mogą być pokonane dzięki własnej sile woli i umysłu. Zatem sukces może osiągnąć każdy Ty też! Czyta: Jan Wilkans, Opracowanie muzyczne: Wiesław Sałata. Realizacja nagrania: Tomasz Budkiewicz. Czas nagrania: 206 39 (3 płyty CD).

piotrekk2000 | 2015-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2015