Nowy poradnik majstra budowlanego

Wydawnictwo: Arkady
poradniki

W nowej edycji poradnika podano aktualną wiedzę techniczną niezbędą majstrom budowlanym. Uwzględniono najnowsze uregulowania prawne i normalizacyjne związane m.in. z dostosowywaniem budownictwa do wymagań obowiązujących w Unii Europejskiej.

Krzysiek | 2016-03-06
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 06 marca 2016

Wpadła mi w ręce przypadkowo, na początku przejrzałem, później przeczytałem. Masa informacji przydatnych dla każdego inżyniera a także osób, które na własną rękę wykańczają mieszkanie/dom i sprawia im to przyjemność.

Wieruch | 2014-07-27
Przeczytana: 25 maja 2014

Poradnik Majstra Budowlanego jest obowiązkową lekturą dla każdego budowlańca, czy to konstruktora siedzącego za biurkiem i projektującego, czy też inżyniera pilnującego prac budowlanych.

Znajdują się tam wszystkie podstawowe informacje dotyczące tej branży. Napisana zwięźle, szczegółowo, trochę lakonicznie. Ale patrząc na to, że jest to książka techniczna to nie ma czego się czepiać. Lektura podzielona na rozdziały i podrozdziały. Wszystko łatwe do odszukania, dlatego przydaje się mieć ją pod ręką.

Sądzę, że każdy student, a później inżynier powinien znać jej zawartość. Przydaje się i w życiu studenckim i w karierze zawodowej.

Dżołana | 2015-07-09
necol51 | 2014-11-14