10 kroków do maksymalnej produktywności

Wydawnictwo: Self Publishing
poradniki
Grzegorz

Czy wiesz, że faktyczną pracę wykonujemy zaledwie przez 4 z 8 godzin w ciągu dnia? A pełne skupienie osiągamy zaledwie przez 2-3 godziny dziennie... i nie jest to wcale zły wynik. Masz zatem od 10 do 15 godzin tygodniowo na intensywną pracę. Realizujesz wtedy kluczowe zadania, które popychają Twoje projekty do przodu? Bardzo możliwe, że nie. Pora dowiedzieć się, dlaczego tak jest oraz przede...

Bardzo możliwe, że nie. Pora dowiedzieć się, dlaczego tak jest oraz przede wszystkim jak temu zaradzić?!

Książka "10 kroków do maksymalnej produktywności" pomaga stworzyć system pracy, dzięki któremu lepiej wykorzystasz swój potencjał i unikniesz podstawowych błędów w zarządzaniu sobą w czasie.

Dzięki lekturze dowiesz się m.in.:
Jak lepiej zarządzać zadaniami metodą GTD,
Czym jest zaufany system produktywności,
Jak odróżniać zadania priorytetowe od pozostałych,
Jak działać skutecznie w każdym miejscu i czasie,
W jaki sposób współpracować z innymi,
Jak radzić sobie z lawiną wiadomości i powiadomień.

źródło opisu: kursproduktywnosci.pl

źródło okładki: kursproduktywnosci.pl

monasco | 2017-06-07
Przeczytana: 06 czerwca 2017

Fantastyczna! Choć w dużej mierze opiera się na metodologii "getting things done", przekazuje wiedzę znacznie lepiej niż oryginał. Zero lania wody, proste przykłady i wprowadzanie nowych nawyków już na etapie czytania książki. Doskonały mechanizm z prostymi zadaniami do wykonania "tu i teraz", po każdym rozdziale- prosty trik psychologiczny, który początkowo mierzwi; "ale jak to odkładać książkę i zastanawiać się nad czymś takim właśnie TERAZ, może zrobię to PÓŹNIEJ?". Już w poleceniu padają jednak magiczne słowa "spokojnie, ja poczekam". Bodziec ten sprawił, że przezwyciężyłam opory i zabrałam się za zadanie, które- o dziwo!- spowodowało, że już następnego dnia po przeczytaniu ściągnęłam aplikację i wprowadzam zdobytą wiedzę w życie. Czy istnieje lepsza rekomendacja poradnika z dziedziny zarządzania czasem?

witaaminkaa | 2017-07-03
Przeczytana: 02 lipca 2017

Jeśli ciągle mówisz "Nie mam czasu" "Mam za dużo na głowie" to ta książka jest właśnie dla Ciebie.
Na pochwałę zasługuje język książki, bo czyta się ją lekko i przyjemnie; skład bo świetnie jest złożona a to żadko się zdarza. Wiedza, na tych 140 stronach otrzymujemy ogrom wiedzy i praktycznych wskazówek których czasem trudno szukać na 500 stronach podobnych publikacji.
Świetny pomysł z materiałami bonusowymi... Świetne Ćwiczenia, które jeśli tylko podejdziemy do tematu rzetelnie uświadomią Nam, że jesteśmy w stanie ogarnąć wszystko i żyć produktywnie. Ja skończyłam książkę wczoraj, dzisiaj wprowadziłam zmiany.. Jest godzina 14:20 i piszę to recenzję mając za sobą 5 godzin pracy podczas których zrealizowałam wszystkie zadania. Zwykle zajmuje mi to ponad 7 godzin..... Już jestem zwycięzcą !

Przekonałam się też do aplikacji NOZBE, bo mam ją od roku ale jakoś nie potrafiłam się przemóc, teraz po tej książce wiem z czym ją się je i jak bardzo może ona ułatwić pracę.... ...

mpospieszny | 2017-06-18
Przeczytana: 18 czerwca 2017

Warto. W przystępny sposób i bez zbędnego lania wody porządkuje wiedzę na temat zarządzania swoimi zadaniami. Nawet dla osoby, która ma już doświadczenia z GTD i skonstruowany, działający system zarządzania zadaniami.

Marcin | 2017-06-01

Bardzo fajna wiedza i świetne przykłady.

Tomasz | 2017-07-30
Na półkach: Przeczytane, Ex libris