Smerfy 4: Jajko i Smerfy

Tłumaczenie: Barbara Grzegorzewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Smerfy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
L'oeuf et les Schtroumpfs
Smerfy, Peyo
komiksy
kendo777

Album zawiera trzy historyjki o Smerfach: Jajko i Smerfy, Fałszywy Smerf, Setny Smerf.

Herbaciarka | 2016-03-31
Przeczytana: 1991 rok

Czwarta część przygód smerfów, równie dobra i ciekawa jak pozostałe. Tym razem smerfy potrzebują jajka do ciasta, a gdy już je znajdują - okazuje się, że spełnia wszystkie życzenia. W drugiej historyjce Gargamel w końcu znalazł prawie idealny sposób, żeby się zemścić na smerfach za upokorzenie z pierwszego tomu, a trzecia historyjka opowiada w jaki sposób na świecie znalazł się setny smerf. Polecam :)

kendo777 | 2013-01-13
Przeczytana: 12 stycznia 2013

Znowu znakomite, pomysłowe historyjki o Smerfach. Jak szkoda, że w Polsce mamy tylko 10 tomów oryginalnej serii Peyo.